Aktualności

Ministerstwo Infrastruktury się zastrzega

Otrzymaliśmy od Pani Minister Doroty Pyć podziękowanie za udział SAJ w konsultacjach projektu rozporządzenia w sprawie bezpiecznego uprawiania żeglugi przez jachty morskie. Do pisma załączono podsumowanie konsultacji oraz ustosunkowanie się do wniosków strony społecznej.
Ministerstwo zastrzega się, że NIE PLANUJE COFNIĘCIA OSIĄGNIĘĆ LIBERALIZACJI!

Więcej
Zmiana w składzie Rady Armatorskiej

W związku z kilkuletnim wyjazdem służbowym rezygnację z członkostwa w Radzie Armatorskiej złożyła Katarzyna Piwosz. Rezygnacja weszła w życie z dniem 15 czerwca.
Dziękujemy Kasi za współpracę i życzymy wszelkiej pomyślności.

Więcej
Ministerstwo Infrasrtuktury i Rozwoju umie się zachować!

KIlka dni temu informowalismy kolejno o przypisaniu na stronie RCL cudzej opinii do projektu rozporządzenia Radzie Armatorskiej SAJ, po czym o "cichym" sprostowaniu błędu. Miło nam powiedzieć, że myliliśmy się!

Więcej
Bezmyślność, czy intryga?

Na stronie internetowej BIP RCL opublikowano "stanowisko" dotyczące rządowego projektu rozporządzenia wykonawczego do ustawy o bezpieczeństwie morskim. Wszystko byłoby w porzadku, gdyby nie fakt, iż jest to stanowisko RA SAJ opatrzone adresywnym komentarzem jakiegoś anonima, a sygnowane przez RCL nazwiskiem Prezesa SAJ. Zażadaliśmy sprostowania błędu.

Więcej
Nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie morskim trafiła do Sejmu

11 czerwca komisja infrastruktury ma rozpatrywać druk sejmowy 3369 zawierający rządowy projekt zmian w ustawie o bezpieczeństwie morskim. Projekt nadal nie do przyjęcia! RA SAJ ponownie występuje o dokonanie w nim zmian.

Więcej
Poprzedni miesiącczerwiec 2015Następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Stowarzyszenie Armatorów Jachtowych © 2007-2019